25 Mayıs 2020 Pazartesi
NAKSAN PLASTİK e-ticarette sektörünün öncüsü

NAKSAN PLASTİK e-ticarette sektörünün öncüsü

Gerçekleştirdiği ihracat, istihdam ve ülke ekonomisine sağladığı katma değer ile Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) tarafından ödüle layık görülen Naksan Plastik A.Ş. e-ticarette de sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor.

NAKSANMARKET İLE E-TİCARET SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

Naksan Plastik Genel Koordinatörü Enis Sarılarlı, plastik ve ambalaj sektörünün lideri konumunda olan Naksan Plastik'in e-ticaret platformunu yayına aldığını müjdeleyerek, www.naksanmarket.com ziyaretçilerinin, 7/24 ambalaj ürünlerini inceleyebileceklerini ve birkaç tık ile sipariş verebileceklerini ifade etti.

DİJİTAL DÖNÜŞÜME PROFESYONEL YAKLAŞIM

E-ticaret sitesiyle dijital dönüşüm sürecine önemli bir yatırım yaptıklarını belirten Sarılarlı, "Naksan Plastik olarak trendleri yakından izliyor, uzun vadeli stratejik planlarla hareket ediyoruz. Tüm dünyada dijitalleşmenin getirdiği değişime tanık olduğumuz bu dönemde, dijital dönüşüm kaçınılmaz bir süreç. Biz de e-ticaret platformumuzla önemli bir adım attık. Türkiye'de ilklerden biri olan sitemiz ile sektörümüze örnek olacak bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" diye bilgi verdi.

NAKCOMPOST İLE ÜLKE İHRACATINA KATKI SAĞLAYACAĞIZ

Yurtiçi ve yurtdışı pazarlardaki tüm müşterilere yenilikçi ambalaj çözümleri sunduklarına da dikkat çeken Sarılarlı, açıklamasına şöyle devam etti:

"Bilindiği gibi ambalaj sektörü gün geçtikçe hızlı bir şekilde büyümektedir. Biz de plastik ve ambalaj sektörünün lider firmalarından birisiyiz. Ülkemizin özellikle ihracat hedeflerine ulaşmasına katkı verirken global pazarlarda daha rekabetçi olabilmek için katma değerli ürün geliştirmeye çaba gösteriyoruz. Bu nedenle katma değeri yüksek olan biyokompost ambalaj üretimlerine de başladık. Yurtdışından biyokompost ambalaja talep çok fazla olduğundan "Nakcompost" isimli markamızı çıkardık. Yeni markamız ile ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz" dedi.

19.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz