6 Haziran 2023 Salı
Seçkin Koleji’nden GTO’ya ziyaret

Seçkin Koleji’nden GTO’ya ziyaret

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, Özel Seçkin Koleji’nin müdürü, öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti.

Ziyarette Okul Müdürü Eyüp Yılmaz, Sınıf Öğretmeni Hatice Ünlükahraman, Halkla İlişkiler Müdürü Ayşegül Karaman, Seçkin Koleji öğrencileri ve velimiz hazır bulundular. Ziyarette, Başkan Mehmet Tuncay Yıldırım Ticaret Odasının Gaziantep’te yürüttüğü faaliyetlerle ilgili bilgi verdi.

Yıldırım, Seçkin Koleji öğrencilerine Ticaret Odası birimlerini gezdirerek yaptıkları çalışmaları ve projeleri anlattı.

Özel Seçkin Koleji hakkında bilgiler veren İlköğretim Müdürü Yılmaz,1995 yılından bu yana Gaziantep’te eğitim hizmeti verdiklerini, merkezi konumu, kapalı yüzme havuzu, bilim ve sanat atölyesi, çok amaçlı spor salonu, teknoloji laboratuarı ,öğrenciler için geniş oyun alanları ile; akıllı teknolojilerle donatılmış derslikleri ile Gaziantep’in ve Türkiye’nin marka okulları arasında yerini alan Seçkin Kolejinin, gelişen ve değişen dünyada eğitim içerikli gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirtti.

İlköğretim Müdürü Eyüp Yılmaz, Başkan Mehmet Tuncay Yıldırım Ticaret Odası’nın yürüttüğü projelerde iş birliği yapmak istediğini ifade etti.

Başkan Mehmet Tuncay Yıldırım; başarılı, ilkeli ve doğru amaçlar üzerinde kaliteli eğitimin ilimizde yaygınlaştırılması amacıyla eğitime yapılan her yatırıma destek vereceklerini söyleyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

29.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz