16 Mayıs 2021 Pazar
GALİBİYET

GALİBİYET

Galibiyet güzel şey. Alınan 3 Puanın yanı sıra oyuncuların kazandığı moral motivasyon ve en önemlisi de kulübün maddesel kazancı. Özellikle de seyirci gelirlerinden mahrum olunan bir dönemde.. Ha bir de unutmamak lazım.

Ligde bulunulan sıralama tam 7 haftadır daha doğrusu 7 maçtır kazanamayan Gaziantep FK, Denizli deplasmanında galibiyeti hatırlattı. Bu galibiyet Gaziantep FK için kazanmanın da ötesinde bir kazanç.. Zira mucize olmazsa ilk sezonunda ligde kalmayı garantiledi diyebiliriz.

Hafta içerisinde takımın temel taşlarından Twumasi'nin sezon bitmemesine rağmen tarih olarak sözleşmesinin bittiğini öne sürerek takımdan ayrılması şok etkisi yaratsa da, Sumidica yerini doldurmasını başarmış.

Denizlispor'un şiddetle puana ihtiyacı olmasına rağmen dengede geçen bir maç. Mac sonu istatistiki değerler ortada bir görünümde ilk yarıda maçın tek golünü atan Giray'ın vuruşunun yanı sıra pozisyonun hazırlanısı da harika.

Morales'in getirdiği topa Kenan'ın katkısı Maxim'in ortası ve yine Morales'in topun üzerinden atlaması izlenmeye değer bir gol hazırlığı.

Her hafta olduğu gibi kaleci Günay son maçlarda forma şansı bulan Kenan, Morales golün sahibi Güray ve transfer gündemine girmeye başlayan Kayode maçın başarılı isimleri. Tabii teknik direktör Sumidica'nın katkısını da unutmamak gerekir.. Her ne kadar davranışlarından dolayı eleştirsek de, hakkını vermek gerekir... Kısacası Tebrikler tüm takıma....

4.07.2020 (Turan UYSAL)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

TEBRİK ve TEŞEKKÜR

BİTSE DE GİTSEK

İSTİKRARSIZLIK

NELER OLUYOR

GECİKME

HAKEM ve VAR

PENALTI &VAR

ŞAHİN ve HOROZ

DİREK ve ŞANSSIZLIK