Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Lenfoma hastası Eymen Çakmak, Galatasaray forması hayaline kavuştu

Medical Point Gaziantep Hastanesi tarafından Burkit Lenfoma tanısıyla hastaneye başvuran 6 yaşındaki Kaan Eymen Çakmak’a hayali olan Galatasaray forması hediye edildi

Haber Giriş Tarihi: 27.05.2024 12:54
Haber Güncellenme Tarihi: 27.05.2024 15:55
Kaynak: İHA
Lenfoma hastası Eymen Çakmak, Galatasaray forması hayaline kavuştu

Medical Point Gaziantep Hastanesi tarafından Burkit Lenfoma tanısıyla hastaneye başvuran 6 yaşındaki Kaan Eymen Çakmak’a Galatasaray forması hediye edildi. Hastanın sağlık durumuyla yakından ilgilenen Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Ekrem Ünal, “Hastalarına hedef odaklı yaklaşımlarla tedavi uyguluyorum ve Kaan Eymen’in sağlık durumundaki olumlu gelişmeler memnuniyet verici” dedi.

Kaan Eymen Çakmak’ın koyu bir Galatasaraylı olması nedeniyle forma hediye ettiklerini söyleyen Medical Point Gaziantep Hastanesi Çocuk Hematoloji Doktoru Prof. Dr. Ekrem Ünal, "Hastanemizde tüm hastalarımıza hedefe yönelik tedavi yöntemleri uyguluyoruz. Kaan Eymen ile tanı takibi için başlayan yolculuğumuz olumlu yönde devam ediyor. Hastalarımızın sadece fiziksel sağlıklarına değil, ruhsal sağlıklarına da önem veriyoruz. Koyu bir Galatasaraylı olan Kaan Eymen’e hediye edilen forma ile mutlu olması, bizim için büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Tedavi sürecinde hastalarımızın moralini yüksek tutmak, iyileşme sürecine olumlu etki sağlıyor. Kaan Eymen’in ve ailesinin yüzünde görülen mutluluk ve heyecan, tüm klinik personelini sevince boğdu" ifadelerini kullandı.

“Kaan Eymen’in sağlığına kavuşması için azimle çalışıyor”

Prof. Dr. Ekrem Ünal, “Kaan Eymen’in sağlık mücadelesi, ailesinin desteğiyle birlikte hastane personelinin özverili çalışmasıyla destekleniyor. Her aşamada hastanın yanında olan ve tedavi sürecindeki her ilerlemeyi sevinçle karşılayan ekip, Kaan Eymen’in sağlığına kavuşması için azimle çalışıyor. Bu süreçte, hastanın sağlık durumuyla ilgili aileye düzenli bilgilendirme yapılıyor ve her adımda onların endişeleri ve soruları dinleniyor” şeklinde konuştu.

“Tüm hastalarımızın sağlığına kavuşması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız”

Kaan Eymen Çakmak’ın sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Medical Point Gaziantep Başhekimi Prof. Dr. Ekber Şahin, “Tüm hastalarımızın sağlığına kavuşması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Bu mücadelede, sadece tıbbi tedavi değil, hastaların ve ailelerinin duygusal ve psikolojik ihtiyaçlarını da karşılamak önceliğimizdir. Medical Point Gaziantep Hastanesi, Kaan Eymen gibi her hastanın yaşamını iyileştirmek için kararlılıkla çalışmaya devam ediyor” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.