Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Milletvekili Erdoğan'dan çat-kapı ev ziyaretleri

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, her akşam çok sayıdaki aileye çat-kapı misafir oluyor. Bir anda karşılarında Milletvekili Mehmet Erdoğan'ı gören aileler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Haber Giriş Tarihi: 07.06.2018 12:59
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 05:49
Kaynak: İHA
Milletvekili Erdoğan'dan çat-kapı ev ziyaretleri

Seçim startının verildiği günden bu yana sahayı en iyi kullanan milletvekili olarak gecesini gündüzüne katarak Gaziantepli bütün seçmenlere ulaşmaya çalışan Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan gün içerisinde düzenlenen miting gibi mahalle toplantılarının yanı sıra toplumun bütün kesimleriyle kucaklaşmayı sürdürüyor. 24 Haziran'da yapılacak olan seçimlere yönelik çalışmalarını hızlandıran Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, günlük programlarının yanı sıra her gün çok sayıda eve çat-kapı misafir oluyor. Çat-kapı misafirlik için gittiği evlerde Milletvekili Mehmet Erdoğan, vatandaşların sorunlarını dinliyor ve AK Parti'nin yeni dönemdeki projeleri ile ilgili açıklamalarda bulunuyor.

Çat-kapı ev ziyaretlerini değerlendiren Milletvekili Mehmet Erdoğan, şunları söyledi: "Seçim süreci yaklaşırken gece-gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız, 24 Haziran'a kadar Gaziantep'te yaşayan herkese ulaşarak, AK Parti'nin seçim programını anlatmak, bilgi vermek ve vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini dinlemektir. Bu çerçevede planlı bir şekilde devam ettiğimiz çalışmalarımızın yanında, habersiz ve plansız bir şekilde vatandaşın kapısını çalarak misafir oluyoruz. Vatandaşlar, hiç beklemedikleri bir anda beni karşılarında görünce bir taraftan memnun oluyor, diğer taraftan da çok şaşırıyor. Onların sorunlarını dinliyor ve sorunların çözümü konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bazen vatandaştan öğreneceğimiz çok şeyler de oluyor. Bu tür ziyaretleri çok önemsiyorum. Son derece verimli geçiyor."

Toplumun her kesimi ile iyi bir diyalog kuran ve vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşan Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, sözlerini şöyle tamamladı: "Biz siyaseti bu aziz milletimize hizmet için yapıyoruz. Bu nedenle de alışılmış siyaset tarzından farklı olarak sürekli toplumun çok farklı kesimleri ile diyalog içinde olmamız gerekiyor. Onların beklentileri, talepleri ve bizimle ilgili eleştirilerini önemsiyoruz. Kapımız her zaman vatandaşa açık olmaya devam edecektir."

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.