Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Pamuk'tan basına teşekkür

Haber Giriş Tarihi: 04.06.2023 16:14
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 12:27
Kaynak: İHA
Pamuk'tan basına teşekkür

Zafer Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve 28. Dönem Gaziantep Milletvekili Adayı Mehmet Pamuk, seçim döneminde halkın doğru bilgilendirilmesi için fedakarca görev yapan basın mensuplarına teşekkür etti.

Zafer Partili Mehmet Pamuk yayınladığı mesajda, "14 ve 28 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen iki seçimi de geride bıraktık. Çağdaş demokrasilerde çok önemli bir gösterge olan seçim döneminde halkımızın doğru bilgiye ulaşması için basın mensupları da çok yoğun bir tempoda ve fedakarca çalıştı" dedi.

Pamuk, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Seçim sürecinde elde edilen bilginin habere dönüştürülmesi ve kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş̧ tarafsız, özgür ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal gelişmenin sağlanmasında önemli bir rolü olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

Son yıllarda medya iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişme, görsel ve yazılı basının yanı sıra internet haberciliğini ve sosyal medyanın etkinlik alanını neredeyse toplumun tüm kesimlerine ulaşacak şekilde kuşatmış; bu nedenle doğru ve tarafsız habercilik anlayışına her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulur hale gelmiştir. Seçim döneminde Gaziantep medyasının tarafsız ve bağımsız davranışı ise takdire şayandır.

İlkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen, vatandaş ile yönetime aday siyasetçiler arasında köprü vazifesi gören basın mensuplarımız, bu yönüyle milletin duygularına tercüman olmuştur.

Bu vesileyle, Gaziantep'te halkımızın gözü kulağı olan, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile görev yapan tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum."

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.