Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

FADILOĞLU: “VİZYONUMUZ, ARTIK BUGÜN BİR MARKAYA DÖNÜŞMÜŞTÜR”

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, “Şehitkamil Belediyesi olarak ‘Hizmet ve Eser Siyaseti’ vizyonumuz, artık bugün bir markaya dönüşmüştür. Belediyecilik denince akla hizmet ve eserlerimizin gelmesi, bu başarısının sonucudur. Çıktığımız yolda, kesintisiz bir şekilde bize teveccühünü gösteren aziz milletimize şükran borçluyuz” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 20.03.2024 12:41
Haber Güncellenme Tarihi: 20.03.2024 12:41
Kaynak: Haber Merkezi
guncelgazete.com
FADILOĞLU: “VİZYONUMUZ, ARTIK BUGÜN BİR MARKAYA DÖNÜŞMÜŞTÜR”

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, sabah saatlerinde Gazikent bölgesindeki esnafı ziyaret etti. Gazikent Taksi Durağı şoförleriyle bir araya gelen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra Ayıntap Taksi Durağı şoförlerini ziyaret etti. Bülbülzade Vakfı üyeleri ziyareti sonrası Başkan Fadıloğlu, Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Göl kafe Restoran’da yaşlıları iftar yemeğinde ağırladı. Gaziantep Girişimci İş kadınları Derneği Başkanı Dr. Beril Özlem Leylek ve üyeleriyle Şehitkamil Sanat Merkezi’nde buluşan Fadıloğlu, yaptığı ve yapacağı çalışmaları sunum eşlinde aktardı. Başkan Fadıloğlu, günün sonunda Hacıbaba Mahallesi sakinlerini ziyaret ederek noktaladı.

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu’na ziyaretlerinde; AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Eyup Özkeçeci, Bünyamin Bozgeyik, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe eşlik etti.

AKLA HİZMET VE ESERLERİMİZİN GELMESİ, BU BAŞARISININ SONUCUDUR

Vatandaşın talep ve beklentilerini karşılayan, onların memnuniyetini önceleyen, yaşam kalitelerini yükselten bir yerel yönetim standardı inşa etmeyi başardıklarını aktaran Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kaydetti:

“Şehitkamil Belediyesi olarak ‘Hizmet ve Eser Siyaseti’ vizyonumuz, artık bugün bir markaya dönüşmüştür. Belediyecilik denince akla hizmet ve eserlerimizin gelmesi, bu başarısının sonucudur. Çıktığımız yolda, kesintisiz bir şekilde bize teveccühünü gösteren aziz milletimize şükran borçluyuz. Yegâne iftihar kaynağımız, milletimizin memnuniyet ve övgüsüne mazhar olmaktır. Tüm vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini karşılayan, onların memnuniyetini önceleyen, yaşam kalitelerini yükselten bir yerel yönetim standardı inşa etmeyi başardık. Devraldığımız sorun ve eksiklikleri gidermek için durmadan çalıştık. Modern şehircilik kriterlerini karşılama gayretimizden hiçbir zaman ödün vermedik. Çalışmalarımızı; şehirlerimize dinamizm, estetik ve vizyon katma odağında stratejilendirdik. Ülkemiz geliştikçe, toplumumuzun ve şehrimizin ihtiyaçları da değişti. Şehitkamil Belediyesi olarak ortaya koyduğumuz belediyecilik vizyonu hem bugünün değişen taleplerini daha kolay ve kapsamlı karşılamak hem de geleceğin ihtiyaçlarına hazırlanmak amacını taşıyor. Toplumumuzun yerel yöneticilerden beklentileri değişti. Geçmiş yönetimlerde; çöplerin düzgün toplanması, suların kesilmeden verilmesi temel beklentiyken, bugün belediyelerin idaresindeki şehirlerde sosyal donatı alanları, yeşil alanlar, sosyal ve kültürel belediyecilik gibi hizmetlerde yüksek standartlar olağanlaşmıştır. Geleneksel belediyecilik hizmetlerindeki beklentileri karşılamanın yanında, teknolojik gelişmelerle desteklediğimiz yeni yaklaşımlar çerçevesinde vatandaşlarımızın beklentilerine cevaplar üretiyoruz. Milletimizin gelecekteki ihtiyaçlarını öngörme ve onlara yönelik çözümler üretme vizyonumuzu “insan odaklı” bir anlayışla hep daha ileriye götürüyoruz.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.