Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ 12.543 ÖĞRENCİYİ YKS’YE HAZIRLIYOR

Şahinbey Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde eğitim alan binlerce öğrenci YKS sınavına hazırlanıyor.

Haber Giriş Tarihi: 28.01.2020 16:03
Haber Güncellenme Tarihi: 10.11.2023 03:05
Kaynak: İHA
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ 12.543 ÖĞRENCİYİ YKS’YE HAZIRLIYOR

Şahinbey Belediyesi’nin 8 sosyal tesisinde eğitim alan 12.543 öğrenci, öğretmenler eşliğinde YKS sınavına hazırlanıyor.

ÖĞRENCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, eğitime her zaman destek olmaya çalıştığını belirterek, "Doğumdan ölüme kadar her şey eğitimden geçiyor. Belediye olarak birçok alanda çalışma yürütüyoruz. Sosyal tesislerimizde şimdiye kadar birçok öğrenciye eğitim verdik. Dershaneye gitme imkânı olmayan öğrencilere hizmet verdik ve öğrenciler de gerçek anlamda başarılı oldular. Ben öğrencileri ve onların öğretmenlerini de yürekten kutluyorum. Geleceğimize yön verecek olan gençlerimiz için elimizden gelen desteği vermeye hazırız" dedi.

BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Şahinbey Köy Pazarı, Spor ve Eğitim Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerden Melih Uygur Çetin, "Daha önce birçok ücretli yerde eğitim almıştım. Ancak oralarda olumsuz durumlarla karşılaştım ve arkadaşlarımın tavsiyesiyle Şahinbey Köy Pazarı, Spor ve Eğitim Merkezi’ne geldim. Buranın çok faydasını gördüm. Her sabah buranın kütüphanesine geliyorum ve hocalarımızın da desteği ile Üniversiteye hazırlanıyoruz. Bizlere böyle bir imkânı sağlayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum" dedi.

Muhammed Altındağ, özellikle maddi imkânı olmayan öğrencilerin sosyal tesislerden faydalandığına dikkati çekerek, "Burada ücretsiz eğitim, kitaplar ve testler veriliyor. Hocalarımız bizlerle çok yakından ilgileniyor. Her öğrencinin ücretli kurumlara gidecek imkânı yoktur. Herkesin Şahinbey Belediyesinin sağlamış olduğu bu imkanlardan faydalanmasını istiyorum” dedi.” dedi.

Şahinbey Köy Pazarı, Spor ve Eğitim Merkezi’nde eğitim gören Mehmet Fatih Kabacanoğlu, öğretmenlerin yakın ilgisiyle sınavlara hazırlandıklarını belirterek, " Şahinbey Belediyesi’nin tesislerinde ücretsiz eğitim alıyoruz. Ücretsiz deneme sınavları düzenlenip kitaplar dağıtılıyor. Daha önce ücretli dershaneye gitmiştim. Ancak burada verilen eğitimle aralarında fark olmadığı gibi buranın daha fazla artısı olduğunu söyleyebilirim. Bizlere bu imkânları sağlayan Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.