Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“Karalama, suçlama siyasetine son vereceğiz”

İyi Parti Nizip Belediye Başkan Adayı Av.Gizem Büşra Bilgiç, “Karalama suçlama siyasetine son vereceğini söyleyerek hizmetler yarışacaktır” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 14.03.2024 15:12
Haber Güncellenme Tarihi: 14.03.2024 15:12
Kaynak: Haber Merkezi
guncelgazete.com
“Karalama, suçlama siyasetine son vereceğiz”

Bilgiç, “Seçim kampanyası süresince hiç bir aday hakkında suçlayıcı karalayıcı hiçbir açıklamada bulunmayacağım ben daha iyisini daha güzelini yapacağımı halkıma anlatacağım. Ben diyorum ki daha gencim daha enerjiğim bu nedenle daha hızlıyım. Kadınım daha detaycıyım. Başarı detaylarda gizlidir. Eski köhnemiş siyasi anlayışa son verip kavga ve gürültünün olmadığı fikir ve projelerin yarıştığı siyaset anlayışını hakim kılacağım. seçmenlerimiz kara propagandalardan kutuplaşmalardan bıkmış durumda kamplaşma ayrıştırma değil bütünleştirme birleştirme için çaba sarf edeceğim .Sevgi ve hoşgörüyü hakim kılacağım. Halkımıza çağrıda bulunuyorum siyaset gelip geçici sizlerin dostlukları arkadaşlık ve komşuluk ilişkileri kalıcıdır. Bu nedenle siyasi tercihler sebebi ile eşinizle dostunuzla kötü olmayın kavga etmeyin seçim geçer yine yüz yüze bakacağız Bu nedenle kurucu olmayalım herkesin siyasi tercihlerine Saygı duyalım Demokratik bir yarış olsun kazasız belasız geçsin. Demokrasi kazansın Nizip Kazansın. Bu nedenle Tüm sorunları konuşarak tartışarak çözüm üretmeye çalışacağız. Başkan olursam Halk meclisleri kuracağım halkın sesine kulak vereceğim.  Sivil toplum örgütleri ile aylık toplantılar düzenleyeceğim. Herkesin derdini dinleyip derman olmaya çalışacağım. Şeffaf saydam denetlenebilir bir yönetim anlayışı sergileyeceğim Tüm ihaleler şeffaf olacak. Canlı olarak yayınlanacak herkes izleyebilecek” dedi

Seçim kampanyası kapsamında esnaf gezilerini aralıksız sürdüren Bilgiç gittiği her yerde büyük ilgi görüyor halkın sevgi gösterileri ile karşılaşıyor. Bilgiç, “Seçime kadar çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.